O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku. Od samego początku naszą pasją i celem jest tworzenie idealnie zbilansowanych karm dla ptaków i gryzoni, tak aby zaspokajały wszystkie potrzeby zwierząt, na każdym etapie życia. Gwarancja wysokiej jakości karm zawsze była i jest dla nas priorytetem. Możliwe jest to dzięki innowacyjnemu procesowi produkcji oraz restrykcyjnie zarządzaną jakością. Jednocześnie szczególną uwagę zwracamy na dobór wysokiej jakości surowców, pochodzących z naturalnych upraw. Pragniemy, aby nasze doświadczenie, dbałość i zaangażowanie w produkcję karm, przekładało się na spektakularne rezultaty uzyskane w czasie hodowli.

Linia karm dla gołębi Ziarnko od wielu lat ma ugruntowaną pozycję na rynku. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustająca chęć zgłębiania wiedzy z zakresu żywienia gołębi, poparta badaniami, a także współpraca z wybitnymi hodowcami, zaowocowały stworzeniem szerokiej gamy mieszanek. Są one odpowiedzią na oczekiwania hodowców, którzy pragną zagwarantować doskonałą kondycję swoim ptakom, na każdym etapie ich rozwoju oraz osiągać znakomite wyniki w sezonie lotowym.

Bogate doświadczenie w produkcji karm dla ptaków i gryzoni sprawiło, że karmy te cieszą się ogromnym uznaniem wśród hodowców już od wielu lat. Odpowiednio znormalizowane receptury , bogate w witaminy i składniki mineralne pozwalają zachować dobrą kondycję i zdrowie skrzydlatych i puchatych pupili.

Wszystkim pasjonatom życzymy wielu Sukcesów.

Zapraszamy do współpracy.